Dato Navn
Man 11 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 12 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 4.løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 20:00
Event v2 workshop
Ole Marius Espeset Løset   Fest   Trondheimsveien 184
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2019
Mapping out the event module in Figma
Tir 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 12 Nov
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 10
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Tiende og siste løp i Springkarusellen…
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 21:45
Organised drills
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica This session is reserved to practice various…
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 3
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 6. Nov 2019
Kanonballturnering 3Vi ønsker velkommen…
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
New beginner course
  Eikenga 4
Ons 13 Nov
kl 17:55 - 19:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 13 Nov
kl 18:00 - 20:00
Test
Ole Marius Espeset Løset   Trondheimsveien 184 werwerwer
Ons 13 Nov
kl 18:00 - 20:00
FINALE OBOS-CUP
Kampar A-laget   Fotball   Color Line Stadion, Sjømannsvegen 14 Bilete henta…
Ons 13 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 13. november kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 21:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Ons 13 Nov
kl 20:45 - 21:45
Pool session 13. November
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Trimveien 4 Welcome all to the pool session! 🎉Sign-up links…
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 19:00
BNI Rogaland - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter Kanonball med BNI RogalandVelkommen til sosial…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 14 Nov
kl 17:00 - 19:00
Trappecupen - Løp 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Lars Hilles gate 18 Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen 2019…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 5, 14.-15.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 5,…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Årsfest for Terrengkarusellen 2019
Kristiansand   Løp   Tangen 21 Alle Terrengkarusellens deltakere ønskes…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Trondheimsveien 184 Vi setter pris på at dere deltar på…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Forus Småbedrifters B.I.L   Fotball   Forus Sportssenter Mer informasjon kommer om kort tid.Vennlig hilsen…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Karmsund Idrettshall Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Forus Sportssenter Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 21:00
Klubbkveld
Sturla IF - Friidrett   Friidrett   Vi Avslutter sesongen med en hyggelig…
Tor 14 Nov
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte
Follo Sykkelklubb   Sykling   Langhuset v/Langhus idrettspark Årsmøte i Follo sykkelklubb er…
Tor 14 Nov
kl 19:00 - 20:15
Ballett 1
Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 14. november
Tor 14 Nov
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 14 Nov
kl 19:30 - 21:30
Feiring av ny tråkkemaskin og årets ildsjel i Snås
Snåsa IL   Fest   Bergkollen, Agle
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:30
Jazz 2
Dans   Dans   Sandakerveien 116 Startdato 22. august - sluttdato 14. november
Tor 14 Nov
kl 20:15 - 21:45
Jazz 1
Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22. august - sluttdato 14. november
Tor 14 Nov
kl 20:30 - 21:45
Moderne 1
Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 22 august - sluttdato 14. november
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
New beginner training
  Eikenga 4
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 15 Nov
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 15 Nov
kl 17:00 - 19:00
BuskerudTrampetten 2019
Kim Fredriksen  
Påmeldingsfrist: 24. Sep 2019
Til Rekrutt/Junior på KonkurransepartietDa…
Fre 15 Nov
kl 18:00 - 20:00
Brainstorm om aktivitetsfeed
Ole Marius Espeset Løset   Curling   test
Fre 15 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Ole Marius Espeset Løset  
Fre 15 Nov
kl 18:00 - 20:00
test 123
Ole Marius Espeset Løset  
Fre 15 Nov
kl 18:00 - 21:00
Klubbkonkurranse i Hurtigpistol Militær
Stor-Oslo Skyteklubb   Annet   Oslo Skytesenter
Påmeldingsfrist: 14. Nov 2019
Fredag 15.november kl.18-21 blir det…
Lør 16 Nov
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Asker) Asker Open
Badminton   Badminton   Brages vei 2, 1387 Asker Information about the tournament can be found…
Lør 16 Nov
kl 08:00 - 18:00
Vinterstøtet 2019
Oslo Fekteklub   Kampsport   Njårdhallen Njård Fekting inviterer i samarbeid med…
Lør 16 Nov
kl 09:00 - 18:30
Uke 46: Loppetassen Bronserunde
  Ørakerhallen
Lør 16 Nov
kl 09:00 - 15:00
Dugnad
Skedsmo Skiklubb   Dugnad   Tæruddalen Klubben kaller inn til dugnad, velkommen.
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 14:00
Padelturnering
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Annet   Ingeniør Rybergs gate 99, Bedriftsidretten og Drammen Padel inviterer til…
Lør 16 Nov
kl 10:00 - 17:00
Bordtennisstevne for A-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   schweigaardsgate 21 Gjensidige inviterer til…
Lør 16 Nov
kl 11:00 - 16:30
West Coast Swing VG kurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   WCS-kurshelg nov 2019  m/ Jon Andre Haugen…
Lør 16 Nov
kl 13:00 - 14:30
COMMERCIAL HIPHOP WORKSHOP w/Mathilde Mack
TSI Dansademika   Dans   LØRDAG 16.NOVEMBER HOLDER VI DANSEWORKSHOP…
Lør 16 Nov
kl 13:00 - 18:00
TINE Fotballskole (demo)
IL Skrim   Fotball   Fleischers vei
Påmeldingsfrist: 12. Nov 2019
Beskrivelse havner her...
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
Spinning
Spinning   10 Plasser, førstemann til mølla!
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
sdfsdfsd
Ole Marius Espeset Løset  
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
sdfsdfsd1
Ole Marius Espeset Løset  
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
sdfsdf
Ole Marius Espeset Løset  
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
test event
Ole Marius Espeset Løset   werwer
Lør 16 Nov
kl 18:00 - 23:30
Julebord TSI Langrenn 2019
TSI Ski   Mellomvegen 110
Påmeldingsfrist: 7. Nov 2019
Offisiell påmelding til TSI Langrenns…
Søn 17 Nov
kl 09:00 - 18:00
Marathonbowling
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4
Påmeldingsfrist: 13. Nov 2019
Bowlingutvalget i Agder bedriftsidrett har gleden…
Søn 17 Nov
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 17 Nov
kl 11:00 - 13:00
Fin og Grovpistol
Hamar Sportsskytterklubb (HSK)   Skyting   Ankerskogen Lag to starter kl 13.00
Søn 17 Nov
kl 13:00 - 16:00
WORKSHOP M/ TANUSHA FRA QUICKSTYLE STUDIO
Unbound Studio   Dans   Schwarts gate 6
Påmeldingsfrist: 17. Nov 2019
Vi har gleden av å invitere til workshop…
Søn 17 Nov
kl 14:00 - 18:00
Demoarrangement
Kongelig Norsk Seilforening   Kurs   Trondheimsvegen 184 Hva og hvor og hvem og hvilke og når
Søn 17 Nov
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 17 Nov
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 17 Nov
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Man 18 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 18 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 18 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
tet
Joakim Lund Rangel   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
tes
Joakim Lund Rangel   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
skikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets  
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Damer/Herrer Grønn   test
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Sommerleir DEMO
Oslo Seilforening   Seiling   Oslo seilforening Hva hvor og når
Man 18 Nov
kl 20:00 - 21:30
Moderne 2
Dans   Dans   Sandakerveien 116 Startdato 19. august - sluttdato 18. november
Man 18 Nov
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 18 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 19 Nov
kl 15:00 - 17:00
Startup som karrierevei
  Seminar   Ødegårds vei 10
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
Idrettsutøver eller student, og nysgjerrig…
Tir 19 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 13:30
Romeriksmesterskap i bowling
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 85 Turneringen er åpen for alle som…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 5.løp Fevik
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Hauslandsveien Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 20:30
Ballett 2
Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 20. august - sluttdato 19. november
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 19 Nov
kl 20:30 - 21:45
Hiphop 1
Dans   Dans   Trimveien 4 Startdato 20. august - sluttdato 19. november
Tir 19 Nov
kl 20:45 - 22:45
Rock Step Swing 2
Dans   Dans   Kristiansands gate 2
Påmeldingsfrist: 19. Nov 2019
Startdato 16.oktober - sluttdato 19.november
Ons 20 Nov
kl 17:00 - 20:00
NFF Grasrottrener Del 1: Barnefotballkurset
Dag Espen Conradsen   Fotball   holta Primærmålgruppa er trenere i barne-…
Ons 20 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 20 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 20. november kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 21:30
Fotball inneserie 19/20 Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Fotball   Fotball inne-serie 19/20 GrenlandVil du spille…
Ons 20 Nov
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 20 Nov
kl 20:00 - 21:30
Hiphop 2
Dans   Dans   Problemveien 13 Startdato 21. august - sluttdato 20. november
Ons 20 Nov
kl 20:30 - 21:45
Standard & Latin 2
Dans   Dans   Sandakerveien 116 Startdato 16.oktober - sluttdato 20.november
Tor 21 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 20:00
NFF Grasrottrener Del 1: Barnefotballkurset
Dag Espen Conradsen   Fotball   holta Primærmålgruppa er trenere i barne-…
Tor 21 Nov
kl 17:00 - 19:00
Trappecupen - Løp 3 & Pizzabuffet!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Lars Hilles gate 30
Påmeldingsfrist: 14. Nov 2019
Velkommen til Trappecupen 2019!Trappecupen 2019…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 6, 21.-22. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 6,…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
Demoaktivitet
  Arrangement   Skånland kommune Dette er en illustrativ aktivitet som viser frem…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
  Markveien 57
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 21 Nov
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 21 Nov
kl 19:00 - 21:00
Kickoff for alle sykkel-interesserte
Ottestad IL - Sykkel   Sykling   Klubbhuset, Ottestad Idrettspark Vil du bli svett neste år?Vi inviterer til…
Tor 21 Nov
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 21 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 22 Nov
kl 17:00 - 19:00
NFF Grasrottrener Del 1: Barnefotballkurset
Dag Espen Conradsen   Fotball   holta Primærmålgruppa er trenere i barne-…
Fre 22 Nov
kl 18:00 - 15:00
Skisamling Oppdal
Øyvind Owesen Eidem   Ski   Velkommen til skisamling på…
Fre 22 Nov
kl 18:00 - 20:00
Familiesamling Skeikampen
Terje Jemterud   Ski  
Fre 22 Nov
kl 19:00 - 23:00
TBIL bankett
Telenor BIL - Trondheim   Annet   Vi avslutter året med vår…
Fre 22 Nov
kl 21:00 - 19:00
Kolbotn Cup
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2019
Snakk med din trener før du melder på. NB!…
Lør 23 Nov
kl 09:00 - 12:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Lør 23 Nov
kl 11:00 - 16:00
Kretsmesterskap 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
Vi inviterer til Kretsmesterskap i…
Lør 23 Nov
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 7 MED FINALER, 23.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne med…
Lør 23 Nov
kl 15:00 - 17:00
Boklansering "Utafor"
  Eldorado bokhandel Min debutroman «Utafor» har et…
Lør 23 Nov
kl 18:00 - 00:00
Julebord
OSI Friluft   Mer info kommer
Søn 24 Nov
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 24 Nov
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 24 Nov
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Man 25 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sem Sælandsvei 26 Universitetet i Oslo BIL inviterer til…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
JULEAVSLUTNING
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Påmeldingsfrist: 18. Nov 2019
JULEAVSLUTNING  Mandag 25. november kl.…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 25 Nov
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 25 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 26 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 6.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 26 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 4
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 21. Nov 2019
Kanonballturnering 4Vi ønsker velkommen…
Ons 27 Nov
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 2
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 27 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 27 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 27. november kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Tor 28 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 8, 28.-29. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 8,…
Tor 28 Nov
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 28 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 29 Nov
kl 18:00 - 16:00
Skisamling Beitostølen
Bjerke IL Ski   Ski   Bjerke IL Ski inviterer til årets…
Fre 29 Nov
kl 19:00 - 01:00
Avslutningskalas for Bokåret på Deichman
  Deichman Hovedbiblioteket Arne Garborgs plass 4, 0179 Oslo Velkommen til den siste litterære festen…
Lør 30 Nov
kl 01:00 - 00:30
[Team series T1]: Serierunde 2 / Series round 2
Badminton   Badminton  
Lør 30 Nov
kl 08:30 - 19:00
Tromsø Cup 2019, 7-er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Påmeldingsfrist: 20. Nov 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 30 Nov
kl 09:00 - 18:00
Adventsturnering- aldersbestemt fotball
Tana BK   Barneidrett   Vi inviterer til turnering i aldersbestemt…
Lør 30 Nov
kl 09:30 - 17:30
Stig Andre Berge Cup
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 21. Nov 2019
Velkommen til et skikkelig morsomt brytestevne…
Lør 30 Nov
kl 11:00 - 17:00
HåndballVM i klubbhuset
Klubbhuset - kafeteria  
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Salten 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 1 Des
kl 12:00 - 14:00
Adventskarusell 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   BeskrivelseBedriftsidretten i Nordland arrangerer…
Søn 1 Des
kl 19:00 - 21:00
Påmelding trening Førdehuset, Haust/Vinter 19/20
Førde IL - Friidrett   Friidrett  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2019
Påmelding til friidrettsgruppa sine…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 7. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 2 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 2 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 3 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 11 Nov
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 11 Nov
kl 19:00 - 21:00
Seminar:Antidoping
Brandbu IF   Annet   Jens Røislies vei 5
Mandag 11. november kl. 19 i Storstua.Vi…   Les mer  
Man 11 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Man 11 Nov
kl 17:00 - 20:00
Grasrottrenerkurs del 1
Træff SK   Fotball  
I samarbeid med kretsen skal det holdes…   Les mer  
Man 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer
Golfsimulatorserien på Steinkjer…   Les mer  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen
Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…   Les mer  
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsserie innefotball Kongsvingerhallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 4 Nov
kl 17:30 - 21:00
Stall-Gjengen
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Barneidrett   Stasjonsgoto 41
Fra november i 2019 blir det et nytt tilbud for…   Les mer  
Man 4 Nov
kl 16:30 - 20:00
Moro med ponni i Aurdal
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Barneidrett   Stasjkonsgoto 41
Alle barn i Aurdal som liker hest inviteres til…   Les mer  
Ons 30 Okt
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting  
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Tir 29 Okt
kl 18:00 - 18:00
Bli Sprekere på Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Søn 27 Okt
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…   Les mer  
Tor 24 Okt
kl 16:30 - 17:30
Bli sprekere ute - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde
BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…   Les mer  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 21:00 - 01:00
Innendørsserie i 5er-fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen
Innendørsserie 2019-2020Harstad…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…   Les mer  
Man 21 Okt
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer  
Søn 20 Okt
kl 16:00 - 20:30
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…   Les mer  
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Hvor: Kanonballserien spilles i…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball  
Vi starter opp ny bedriftsserie i Cageball…   Les mer  
Ons 16 Okt
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal)
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen
Til høsten starter vi opp…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 18:00 - 20:00
Salg av hettegensere
TSI Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80
Finnes det mange aktiviteter som krever mer…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer
Oppstart av Bedriftsbowling på…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan
Høstserien i Bedriftsbowling starter…   Les mer  
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…   Les mer  
Søn 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…   Les mer  
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Innebandyserien…   Les mer  
Man 7 Okt
kl 15:00 - 17:00
Åsen og Øvrelid Akademiet
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
         …   Les mer  
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…   Les mer  
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Høsten 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Man 30 Sep
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10
Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…   Les mer  
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Håndballserien spilles i fra september til…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 23:30
Høstserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1, 5132 Nyborg
Bli med på Høstserien i Cageball -…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Dancesation - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B
Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke/kondisjon - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Onsdag 25. september er det igjen klart for…   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL
Når: Bedriftsserien i volleyball på…   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24
Østfoldserien returnerer for sesongen…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
Hverdagsyoga - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - høstserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
Bli med i uhøytidelig kåring av…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti videregående
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - mandager - dameparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Vi har gleden av å kunne invitere lag til…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 11:15 - 11:45
Uttøyning og avspenning - gratis - Oslo høst 2019
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Uttøyning og avspenning torsdager i…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen
NÅR: Bedriftsfotballen på…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos
Når: Bedriftsvolleyballserien på…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 21:00
Squash: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Praktisk informasjon:- Seriespill og kampene…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Dancesation
Nordland Bedriftsidrettskrets   Dans  
Beskrivelse: Morsom og energisk time med fengende…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftshåndball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball  
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Tennis - høstliga 2019
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6
ENNÅ NOEN LEDIGE PLASSEREffektiv…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsbowling 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsinnebandy 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsvolleyball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Bedriftsidretten har et populært…   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bowlingkarusell - individuell turnering
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Nesseveien 2B
BOWLINGKARUSELL HØSTEN 2019Tirsdag 10.…   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Vi inviterer til ny sesong med bedriftsbowling i…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Styrke 1
Nordland Bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Beskrivelse: Effektiv styrketreningsøkt…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Kristiansand   Bowling   Kartheia 5
Spilledager og -tiderAlle kamper spilles i…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere - Spinning
Nordland Bedriftsidrettskrets   Sykling  
Beskrivelse: Spinning er en treningsform som alle…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 13:45 - 15:45
Yoga (ashtanga) høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Det er yoga i treningsrommet hver trsdag kl.…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
Barneidrett-2019
Brandbu IF   Barneidrett  
BARNEIDRETTBrandbu IF starter opp all-idrett for…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 17:00 - 21:00
Juniorkurs HØST 2019
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
TENNIS Juniorkurs HØST 2019  Dette…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere - Yoga
Nordland Bedriftsidrettskrets   Yoga  
Beskrivelse: Myk og rolig yoga for deg som vil…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Fotballserie for studenter. Serien arrangeres i…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:30 - 09:30
Bli Sprekere Kragerø - UTE
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere i Studsdalen med Paola…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 07:45 - 08:45
Crosstraining torsdag morgen høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Det er styrketrening/crosstraining i…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Notodden-Bevegelighetstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Notodden - Styrke
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere på Notodden med Ingeborg…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 22:00
Mix-Volleyball serie 2019-20 Haukelandshallen
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Haukelandshallen, St. Olavs vei 50
Volleyballutvalget inviterer Volleyball-lagene…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 13:00 - 20:00
Leie treningstime HØSTEN 2019 (uke 36-51)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 17:30 - 18:30
Bli Sprekere Bø - Bevegelighetsstrening
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Bli Sprekere i Bø med Cathrine…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 14:45 - 15:45
Crosstraining tirsdag ettermiddag høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Det er styrketrening/crosstraining i…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie & cup 2019-2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Stakkevollvegen 51
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 16:30 - 17:30
Bli Sprekere Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere i Bø med Cathrine…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 16:30 - 23:30
Bowlingserien 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling - Sandsli og Bowling1 Vestkanten
Bedriftsliga - Bowling:Bli med på…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 15:00 - 16:00
Qigong høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag  
Kurset har oppstart mandag 26. august 2019 kl.…   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 19:00 - 22:00
Bordtennis bedriftserien
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bordtennis  
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 18:00 - 19:30
ARENDAL TITANS EASYBASKET TRENING
Arendal Titans U10, U12, U13   Basket   Arendal Idrettpark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️ Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Søn 25 Aug
kl 18:00 - 20:00
ARENDAL TITANS UNGDOM TRENING
Arendal Titans U16   Basket   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Ons 21 Aug
kl 14:45 - 17:45
Yoga på MOOV onsdager høst 2019 i Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   MOOV i Drammen
Yoga i sal for ansatte ved Fylkesmannen i Oslo og…   Les mer  
Tir 20 Aug
kl 06:00 - 17:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 14:45 - 16:45
Sirkeltrening på MOOV mandager høst 2019 i Drammen
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   MOOV i Drammen
Sirkeltrening i sal på MOOV i Drammen med…   Les mer  
Søn 18 Aug
kl 17:30 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Fre 16 Aug
kl 14:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Tir 13 Aug
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift høst 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Lør 10 Aug
kl 18:00 - 22:00
Biljard Bedriftsserie Trondheim Høst
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Nardoveien 12
Bedriftsidretten og Trondheim Biljardsenter…   Les mer  
Ons 7 Aug
kl 17:00 - 22:00
Bedriftsbiljardserien Høst 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Biljard   Nardoveien 12
NB! Informasjonskveld mandag 5. August kl 17.00…   Les mer  
Ons 31 Jul
kl 18:00 - 20:00
gdfgdfg
Per Markus Edvardsen  
ugyquweyquwey   Les mer  
Fre 31 Mai
kl 18:00 - 23:30
Idrettsforsikring 2019
Fighter Kickboxingklubb   Annet  
Bruk dette arrangementet for å betale din…   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 15:00 - 17:00
Bli Sprekere 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening og yoga!Vi tilbyr…   Les mer  
Søn 28 Apr
kl 18:00 - 20:00
Bodø Nu-ligaen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bedriftsfotball for alle! Hvilke bedrifter i…   Les mer  
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Genuine & Sexy Escorts in Chandigarh for all
  Other  
Changes are essential in each work doesn't…   Les mer  
Tor 23 Sep 2010
kl 00:00 - 00:00
Join us to worship God together
  Xi Si South Road
Greetings from the Christian Church at Gang Wa…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 1 Sep
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 10:00 - 16:00
Andorfjellet Opp 2019
Snåsa IL   Løp  
Søndag 1.sept arrangeres Andorfjellet Opp…   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 10:00 - 12:00
Klubbmesterskap, fellesstart
Follo Sykkelklubb   Sykling   Motorsportveien 180
1. septemberFellesstartSted: Rudskogen…   Les mer  
Lør 31 Aug
kl 19:00 - 01:00
100 års markering av idrettslaget med grusbanefest
Bangsund IL   Fest  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 15:00
TSI Styrkeløft
Styrkerommet Kraft 2   Styrketrening  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 13:00 - 15:00
Valgbod (vakt 2)
  Olaf Ryes plass
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 12:30 - 14:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 12:00 - 13:00
Uke 35: Bring-runde 1 i Hovseterhallen
  Ørakerhallen
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 11:00 - 14:00
Grep Grenlandsløpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Grep Grenlandsløpet går av stabelen…   Les mer  
Lør 31 Aug
kl 11:00 - 13:00
Valgbod (vakt 1)
  Olaf Ryes plass
  Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 12:00
Verdens kuleste dag
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Hei alle sammen.Den 31.08 er det igjen verdens…   Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 12:30
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Lør 31 Aug
kl 10:00 - 14:00
Strandrydding Søndre Skjælholmen
Nesodden kajakklubb   Annet  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 19:30 - 21:00
TSI PLASK
Tromsøbadet   Svømming  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 19:00 - 21:00
Salsa nybegynner
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Salsa nybegynnerkurs. Kurset går i…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:15 - 20:45
Beginner practice
Aikido   Athletica Blindern
Free entrance at Athletica   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 19:00
Postjakta
Odal OL Orientering   Orientering   Nordsetberget
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscup fotball
Ottestad IL - Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftisdrettskrets og…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.I august/begynnelsen…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 17:30 - 20:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 17:00 - 16:00
Landsturneringen 2019 Stjørdal
Landsturneringen   Stjørdal
Velkommen til Landsturneringen 2019 i…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 17:00 - 20:00
Sjoa 3
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk  
30. august - 1 september er klart for Sjoa…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 17:00 - 17:00
Klubbsamling Savalen
Arnstein Dale   Orientering  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:30 - 20:00
AVLYST!!! Ottestad Bedriftscup 5´er Fotball
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Fotball   Statsminister Otto Blehrs Veg
AVLYST!!!Hei og velkommen til Ottestad…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 20:00
TSI Volleyball
Parketten Kraft 2   Volleyball  
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Fre 30 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
  Les mer  
Fre 30 Aug
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:30 - 22:00
TSI Ultimate
Parketten Kraft 2   Annet  
For mer informasjon om denne treningen, se…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:30 - 22:00
TSI SURK
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:30
TSI TRULLE
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:45
Nybegynner & nybegynner+
  Trimveien 4
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:45
Avansert
  Trimveien 4
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 20:00 - 21:00
Nb+ training
  Eikenga 4
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 19:00 - 20:30
TSI Volleyball
Parketten Kraft 2   Volleyball  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:30 - 19:45
TSI Dansademika
Aerobicsalen Kraft 1   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 21:00
INTROKURS
Arendal Kajakklubb   Kajakk   Hansnesveien 27 A
INFO INTROKURS i AKK 2019. Her er litt…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 22:00
DHL Stafetten
Styret   Annet   Monolitveien 6
Dette skal bli det andre store årlige…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
DHL-stafetten Oslo 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Løp   Frognerparken
DHL-stafetten OSLO 4x4 er et stafettløp…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
Husbesøk
  Grunerløkka
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
Family Løpet 2019 - funksjonærer ønskes
Nordbygda/Løten Ski   Løp  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 18:00 - 20:00
Fellestrening
Kjærstad IL   Klubbhuset
Klubbtrening   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 7 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp  
Sted: Spiralen Opp (motbakkeløp)Lengde:…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett  
Friidrettstrening 1.-7. klasse.    Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 20:00
Lagkamp - Damer 3. divisjon
Njård - Tennis   Tennis  
BeskrivelseI dag er det lagtennis på…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Haraldsvang (Postplukk)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Haraldsvang
Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:30 - 18:00
Bli-kjent trening
Åsta Sørensen Kielland   Løp  
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 19:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 19:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 13. Subaru løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Roligheden/Bertes bukta
Velkommen til Subaru…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 16:00 - 19:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Velkommen til Terrengkarusellen i…   Les mer  
Tor 29 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
  Les mer  
Tor 29 Aug
kl 14:00 - 16:00
TSI Styrkeløft
Styrkerommet Kraft 2   Styrketrening  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:00 - 21:00
TSI PLASK
Tromsøbadet   Svømming  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Yoga-/Dansesalen Kraft 2   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:15 - 20:30
TSI Badminon
Parketten Kraft 1   Badminton  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp  
Sted: Vegmuseet, HunderfossenLengde: 3,5km /…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Gampen 2019 - Lysløypa Hopen
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp  
Beskrivelse:Start og målgang ved…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 21:00
Vegmuseumsløpet
Litrim   Løp  
Vegmuseumsløpet arrangeres som navnet…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Follotrimmen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp  
Løpskarusellen består av 8…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
O6'er 4. løp - Vassfjellet
Melhus IL - Orientering   Orientering  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.I august/begynnelsen…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 18:00 - 20:00
Vestfold løpskarusell, løp 10
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp   Larveveien 29
Sted: VearLengde: 3,2km 4,6km og…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 20:00
Kalas cup #7
Follo Sykkelklubb   Sykling   Oppegård idrettspark - Greverud
Kalas cup, ritt #7Oppegård idrettspark -…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Skoger, Røysjømarka
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Fløysletten
Høgskulen på Vestlandet B.I.L. innbyr til…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
Onsdagspadling for alle - 28. august kl.17:00
Nordhordland padleklubb   Flatøyvegen 26
Onsdagspadlingen er åpent for alle. Om du…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 16, RVT, Brumunddal
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp  
Gå-Joggen løp 16Dato: Onsdag…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør-Rogaland: Njåskogen
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering  
Arrangør: Klepp kommune…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 17:00 - 21:00
Dugnad
Kjærstad IL   klubbhuset
lysløypa nordover   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6
En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 19:00
TSI Volleyball
Parketten Kraft 2   Volleyball  
  Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 28 Aug
kl 15:30 - 17:30
Stand valgbod
  Olaf Ryes plass
  Les mer  
Tir 27 Aug
kl 20:00 - 22:00
Bedriftsfotball uteserie 2019 Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Gamle Riksvei 102
Sommerserie 2019: Spilltype: 7ér fotball…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
This session is reserved to practice various…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
Klubbmesterskap i Leveld
Ål IL - Orientering   Orientering  
Klubbmesterskap i Leveld. Merka fra Leveld skule   Les mer  
Tir 27 Aug
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen