Birkenes IL - Fotball

Birkenes IL - Fotball


Dato Navn
Søn 22 Sep
kl 09:00 - 20:00
Høsttur 1
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Hei,OSI Elvepadling arrangerer dagstur til enten…
Søn 22 Sep
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 22 Sep
kl 11:00 - 15:00
Rauma Cup 14
Rauma Golfklubb   Golf   Avslutning av Rauma Cup 2019 
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 16:00
Klubbmesterskap
Odal OL Orientering   Orientering     Odal Orienteringslag inviterer…
Søn 22 Sep
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 22 Sep
kl 14:15 - 16:15
Hjemmekamp Herrelaget
Håndball   Otrahallen I morra, søndag 22.september, er det serieåpning…
Søn 22 Sep
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 22 Sep
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90 Vi har gleden av å kunne invitere lag til…
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
Ski- foreldrekveld / smørekveld
Snåsa IL   Ski   Idrettsbrakka
Søn 22 Sep
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 23 Sep
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - mandager - dameparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 23 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 14
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Storesand Parkering og samlingsplass er ved Storesand…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti videregående
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 23 Sep
kl 17:30 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 17:30 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - høstserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall Bli med i uhøytidelig kåring av…
Man 23 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
Hverdagsyoga - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:15
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Aerobicsalen Kraft 1   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24 Østfoldserien returnerer for sesongen…
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 24 Sep
kl 08:00 - 09:00
Frokostseminar; Alternativ kostnadsfordeling
  OBF, Sandakerveien 64 Seminaret er for kunder av OBF. Påmelding…
Tir 24 Sep
kl 15:00 - 00:30
Varden Trimkarusell 14. løp Herkules-løpet
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 24 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 15. løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 24 Sep
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tir 24 Sep
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 24 Sep
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Løp #2 Rulleski
Kristiansand   Ski   Andre løp i årets Sparebanken…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 17:00
Bli sprekere ute - tirsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 19:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 20, Jernbanens BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 20(stafett) Orientering…
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 20:00
Høsttur 1
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Hei,OSI Elvepadling arrangerer dagstur til enten…
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 22:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70
Påmeldingsfrist: 18. Sep 2019
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 21:00
Konstituerende årsmøte 24.september på Gjellum
Heggedal IL   Møte   Konstituerende årsmøte.pdf
Tir 24 Sep
kl 19:30 - 20:45
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 24 Sep
kl 20:00 - 21:45
Training: Technique and movement
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica This session is reserved to practice various…
Tir 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL
Påmeldingsfrist: 18. Sep 2019
Når: Bedriftsserien i volleyball på…
Tir 24 Sep
kl 21:30 - 22:30
TSI Roller sports
Gyllenborg idrettshall  
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR Onsdag 25. september er det igjen klart for…
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 25 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke/kondisjon - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 20:00
Høstdugnad Skotfoss Fotball
Skotfoss   Dugnad   Børrebakken 39 Høstdugnad Skotfoss Fotball onsdag 25.…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 20, Stavsberg/Frøbergsberget
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 20Dato: Onsdag…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 6
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:30
O-løp Sør-Rogaland: Sandvedparken
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Sandnes ILLøpssted:…
Ons 25 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 21:30
Nybegynnerkurs
OSI Klatring   Annet   Problemveien 13
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Lier, Gjellebekk Innbydelse 25.september
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Løpskarusell
Hof IL - Langrenn   Løp   Lindsetveien 1 Langrennsgruppa inviterer små og store til…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Dancesation - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
asd
Per Markus Edvardsen   asd
Ons 25 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 23:30
Høstserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1, 5132 Nyborg
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Bli med på Høstserien i Cageball -…
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 21:00
Onsdagstur rundt Flatøy - 25. september kl.19:00
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 25 Sep
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 25 Sep
kl 19:15 - 20:30
TSI Badminon
Parketten Kraft 1   Badminton  
Ons 25 Sep
kl 19:30 - 21:30
Treningskamp: Kongsvinger - Charlottenberg
A-lag   Ishockey   Returkamp hjemme i Kongshallen. 
Ons 25 Sep
kl 20:00 - 21:30
Gimse by night / O6'er 6. løp - Gimse
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Ons 25 Sep
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 25 Sep
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 25 Sep
kl 21:30 - 23:00
TSI Ishockey
Tromsø ishall   Ishockey   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 17. Dyrepark løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Dyreparkveien 1 Velkommen til Dyrepark…
Tor 26 Sep
kl 14:00 - 16:00
TSI Styrkeløft
Styrkerommet Kraft 2   Styrketrening  
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 19:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 19:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 23:30
Nybegynnerkurs - Ølbrygging
Maskineriet - Oslomet   Kurset er et grundig kurs i teori og praksis…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett   Friidrettstrening 1.-7. klasse. 
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Norheim
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Norheim Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 26 Sep
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…
Tor 26 Sep
kl 18:00 - 19:30
WCS Nybegynnerkurs del 1
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Tor 26 Sep
kl 18:25 - 20:00
Håndballjentenes VM-oppkjøring i DNB Arena
Tasta Håndballklubb   Handball   Ishockeyveien 1
Påmeldingsfrist: 18. Aug 2019
Håndballjentenes VM-oppkjøring…
Tor 26 Sep
kl 18:30 - 19:45
TSI Dansademika
Aerobicsalen Kraft 1   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tor 26 Sep
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 26 Sep
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 26 Sep
kl 20:00 - 21:30
TSI TRULLE
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 20:30 - 22:00
TSI SURK
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tor 26 Sep
kl 20:30 - 22:00
TSI Ultimate
Parketten Kraft 2   Annet   For mer informasjon om denne treningen, se…
Tor 26 Sep
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer
Påmeldingsfrist: 19. Sep 2019
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…
Fre 27 Sep
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 27 Sep
kl 08:00 - 16:00
Stoltzekleigen Opp
Telenor BIL - Skien   Trim   Motbakkeløp i Bergen.Mer informasjon
Fre 27 Sep
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 27 Sep
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Fre 27 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bankgata Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 30. Aug 2019
 **AVLYST! **Nordland Bedriftsidrettskrets…
Fre 27 Sep
kl 17:30 - 20:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Fre 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Åpen Hall i linderudhallen i høstferien
Linderud IL  
Fre 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 15:00
Finalespill og KM i golf 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Golf   Hellerudveien 51 Finalespill OBIK golf 2019 - Bærum GK…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 23:00
Privat
Måndalen IL   Annet   Janne Kristin Molvik
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 19:00
Trønderhallen Supercup
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Annet   Trønderhallen Levanger Trønderhallen Supercup er en turnering for voksne…
Lør 28 Sep
kl 09:00 - 17:00
Livredningskurs / grunnkurs instruktør svømming
Gol IL - svømmegruppe   Svømming   Svøovegen 7 Hei alle svømmeinteresserte.pdf
Lør 28 Sep
kl 09:00 - 14:00
Rekruttstevne
Bryne Symjeklubb   Svømming   Bryne SK har gleden av å invitere til…
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 16:00
Rallylydighetskurs
Agilitybane  
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 12:30
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 16:00
Miniturnering i Søreide Idrettshall
Espen Kaland Drevassbukt   Innebandy  
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 16:00
Minirunde innebandy i Sædalen Idrettshall
Kalandseid Innebandy Herrer   Innebandy   Nye Sædalsveien Årets første miniturnering for…
Lør 28 Sep
kl 10:00 - 18:00
Byløpet Skien
Telenor BIL - Skien   Trim   2019 er starten for det første…
Lør 28 Sep
kl 12:00 - 19:00
Generation Games Oslo
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Myntgata 2 VELKOMMEN TIL GENERATION GAMES!HVA SKJER?Unge som…
Lør 28 Sep
kl 12:30 - 14:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
Lør 28 Sep
kl 13:00 - 16:00
Oslos bratteste
Kent Ronnie Marthinsen   Trim   https://oslosbratteste.no/
Lør 28 Sep
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 29 Sep
kl 08:00 - 23:00
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…
Søn 29 Sep
kl 10:00 - 16:00
Rallylydighetskurs
Agilitybane  
Søn 29 Sep
kl 10:00 - 18:00
Klubbløp
Kristiansand Motocross Klubb   Motorsport  
Påmeldingsfrist: 29. Sep 2019
Kristiansand Motocross Club arrangerer…
Søn 29 Sep
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 29 Sep
kl 13:00 - 16:00
Tur til Rabbolen
Viggja Idrettslag   Trim   Søndag 29. September arrangerer…
Søn 29 Sep
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Søn 29 Sep
kl 15:00 - 17:00
Nordstrandsløpet
Fjellhug/Vereide IL   Fjellhug/Vereide inviterer til…
Søn 29 Sep
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 29 Sep
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 29 Sep
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Søn 29 Sep
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 30 Sep
kl 07:30 - 16:30
Høstferie på IFO
Sven Gøran Bråthen   Barneidrett   .Heisann!Vi holder som vanlig åpent i…
Man 30 Sep
kl 09:00 - 15:00
Håndballskolen
Hauketo IF   Øvre Prinsdals vei 62
Påmeldingsfrist: 19. Sep 2019
Norges Håndballforbund er ansvarlig for…
Man 30 Sep
kl 09:00 - 15:30
Uke 40: Håndballskole man-ons
  Ullern Videregående skole Les mer og meld deg på…
Man 30 Sep
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 30 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 15
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Natvigveien 1 Parkering er ved Kiwi Nedenes. Det er 8-10…
Man 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 30 Sep
kl 17:30 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 17:30 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 12. Sep 2019
Håndballserien spilles i fra september til…
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 18:00 - 21:00
HVL BIL Ridning
Ridning   Bontveitveien 501 Ridetur med litt instruksjon for dem som trenger…
Man 30 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 30 Sep
kl 19:00 - 20:15
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Aerobicsalen Kraft 1   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 30 Sep
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Man 30 Sep
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 30 Sep
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10 Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…
Tir 1 Okt
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Tir 1 Okt
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 19:00
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Løp #3 Rulleski
Kristiansand   Ski   Tredje løp i årets Sparebanken…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 1 Okt
kl 17:30 - 18:30
Påmelding : Bryteskolen Høsten 2019
Skedsmo Bryteklubb   Barneidrett   Tærudfjellhall SKEDSMO BRYTEKLUBB fortsetter suksessen og start…
Tir 1 Okt
kl 17:30 - 19:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Forus stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Forus Sportssenter Vi gjentar suksessen!Klar for et kult og…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 22:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 8
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Åttende løp i Springkarusellen 2019.…
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:45
Gruppetime Sirkeltrening
Sal 1  
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 1 Okt
kl 19:30 - 20:45
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Hvor: Kanonballserien spilles i…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Påmeldingsfrist: 21. Sep 2019
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…
Tir 1 Okt
kl 21:00 - 23:00
Intermediate training
  Eikenga 4
Tir 1 Okt
kl 21:00 - 23:00
Advanced training
  Eikenga 4
Tir 1 Okt
kl 21:00 - 22:00
Beginner+ training
  Eikenga 4
Tir 1 Okt
kl 21:00 - 22:00
New beginner course
  Eikenga 4
Ons 2 Okt
kl 08:00 - 09:00
Frokostseminar; Lading av elbil
  OBF, Sandakerveien 64 Seminaret er for kunder av OBF. Påmelding…
Ons 2 Okt
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 2 Okt
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 2 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 2 Okt
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 21, Greveløkka, Ankerskogen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 21Dato: Onsdag…
Ons 2 Okt
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 2 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Høsten 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Påmeldingsfrist: 20. Sep 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 21:00
Onsdagstur rundt Flatøy - 2. oktober kl.19:00
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet   For mer informasjon om denne treningen,…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 21:00
Trening - opplæring natt - Rye, Vassfjellet
Melhus IL - Orientering   Nærmere informasjon kommer
Ons 2 Okt
kl 19:15 - 20:30
TSI Badminon
Parketten Kraft 1   Badminton  
Ons 2 Okt
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen,…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 19:00
Nittedalsløpet 2019
Nittedal Hundekjørerklubb   Hundekjøring   Varingskollen
ittedalsløpet barmark21-22 september…   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 15:00
Dugnad på fremtidig klubbhus
Nesodden kajakklubb  
Det jobbes med å få til ett klubbhus…   Les mer  
Fre 20 Sep
kl 18:00 - 16:00
Skisamling Torsby
Bjerke IL Ski   Ski  
Bjerke IL - Ski skisamling Torsby.Informasjon og…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 20:00 - 22:00
Bli Sprekere Hverdags Yoga
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6
Bli sprekere - HverdagsYoga- Få mer…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 11:15 - 11:45
Uttøyning og avspenning - Oslo - torsdag - høst 20
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Uttøyning og avspenning torsdager i…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen
NÅR: Bedriftsfotballen på…   Les mer  
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 52
Kurset består av 3 kurskvelder Onsdag…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos
Når: Bedriftsvolleyballserien på…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 21:00
Squash: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Praktisk informasjon:- Seriespill og kampene…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Dancesation
Nordland Bedriftsidrettskrets   Dans  
Beskrivelse: Morsom og energisk time med fengende…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftshåndball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball  
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Tennis - høstliga 2019
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6
ENNÅ NOEN LEDIGE PLASSEREffektiv…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bedriftsbowling 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Bowling   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsinnebandy 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsvolleyball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Søn 15 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Bedriftsidretten har et populært…   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Vi inviterer til ny sesong med bedriftsbowling i…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:00
Bli Sprekere - Styrke 1
Nordland Bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Beskrivelse: Effektiv styrketreningsøkt…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Kristiansand   Bowling   Kartheia 5
Spilledager og -tiderAlle kamper spilles i…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:00 - 20:00
Bli Sprekere - Spinning
Nordland Bedriftsidrettskrets   Sykling  
Beskrivelse: Spinning er en treningsform som alle…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 18:00 - 19:00
Barneidrett-2019
Brandbu IF   Barneidrett  
BARNEIDRETTBrandbu IF starter opp all-idrett for…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 17:00 - 21:00
Juniorkurs HØST 2019
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
TENNIS Juniorkurs HØST 2019  Dette…   Les mer  
Ons 4 Sep
kl 14:45 - 15:45
Yoga (ashtanga) høst 2019 i Oslo
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12, Treningsrommet
Det er yoga i treningsrommet hver onsdag kl.…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere - Ute
Nordland Bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Effektiv og morsom kondisjon- og styrkeøkt…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere - Yoga
Nordland Bedriftsidrettskrets   Yoga  
Beskrivelse: Myk og rolig yoga for deg som vil…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling  
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 00:30 - 23:30
Min Bilfrie Dag
Telenor BIL - Skien   Annet  
Tar du utfordringen og gir bilen en fridag i uka?…   Les mer  
Søn 1 Sep
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim