Dato Navn
Ons 19 Feb
kl 10:00 - 13:00
Høstferieaktivitet 10 m
Kisen Miniatyrskytterlag   Kortbanen (10 skiver) stengt.
Ons 19 Feb
kl 11:00 - 14:00
Onsdagsmøte, Eldres
Klubbhuset  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 5
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Ons 19 Feb
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
vinterferie IKKE innetrening
Nordre Follo Orientering  
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 20:00
Test av custombillett (sponsorlogo etc.)
Per Markus Edvardsen   Fotball   Ønsker at billetter generert her kan…
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 20:00
Test
Ole Marius Espeset Løset   Barneidrett   test
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lysløyperenn
Fjellblom IL   Velkommen til lysløyperenn på Åsvang.…
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 21:00
Bassengpadling på Nordhordland folkehøyskole
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdager fram til påske blir det arrangert…
Ons 19 Feb
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Rennene avvikles på onsdager i januar og…
Ons 19 Feb
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 19 Feb
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 19 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte håndballen
Møltehuset  
Ons 19 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trenerforum
Andreas Viken Beinset   Fotball  
Påmeldingsfrist: 18. Feb 2020
Da er det på tide å dra igang…
Ons 19 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trenerforum
Træff SK  
Ons 19 Feb
kl 20:00 - 21:30
Onsdagstreninga - på ski om det er mogeleg, følg m
Hovdebygda IL  
Ons 19 Feb
kl 20:15 - 22:15
Obos cup G19
Aursmoen kunstgress  
Ons 19 Feb
kl 20:45 - 21:45
Pool session 19. February
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Trimveien 4 Welcome all to the pool session! 🎉Sign-up is…
Tor 20 Feb
kl 10:00 - 13:00
Høstferieaktivitet 10 m
Kisen Miniatyrskytterlag   Kortbanen (10 skiver) stengt.
Tor 20 Feb
kl 10:00 - 13:00
Skills trening i Ørakerhallen
  Gratis skillstreninger for G/J 2007-2013
Tor 20 Feb
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Påmeldingsfrist: 19. Feb 2020
Unge konkurransespillere
Tor 20 Feb
kl 17:00 - 21:00
møter økonomi og grupper
Møterom  
Tor 20 Feb
kl 17:15 - 21:45
SUSBIL - KanonBall
Rogaland bedriftsidrettskrets   Kanonball   Forus Sportssenter Kanonball med SUSBILVelkommen til årets…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 18, 20.-21. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 18,…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Robert Lorang Hansen   Møte   Styret i Eikanger Idrettslag kaller inn til…
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 21:30
THL/Varig cup nr.2
Jevnaker IF - Ski   Ski   Påmelding 
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 19:30
Bading
Fjellblom IL   Svømming   Velkommen til bading på Vbu
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tor 20 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klubbrenn
Kjærstad IL - Ski   Auflesvegen 87 Klubbrenn i klassisk stil, alle kan delta. …
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
6-12 år trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tor 20 Feb
kl 18:30 - 20:00
Vinterråtassen
Indre Østfold OK   Gateløp/ skogsløp. Nybegynnernivå og B-nivå. …
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Erdal Idrettslag
Erdal Idrettslag   Møte   Steinråsa 3 (Grendahuset
Påmeldingsfrist: 19. Feb 2020
20.01.2020          …
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Erdal IL
Østsiden Askøy FK   Klubbrom Grendahuset
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 22:00
Generalforsamling 2020
Bergens Roklub   Klubbens høyeste myndighet er generalforsamlingen…
Tor 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Gruppemøter
Klubbhuset  
Tor 20 Feb
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 20 Feb
kl 20:00 - 22:00
Treningskamp AFSK A-lag - Eidskog
Aursmoen kunstgress  
Fre 21 Feb
kl 08:00 - 10:00
Morning session!!
Sessions at Domus   Domus Athletica Start your morning right!
Fre 21 Feb
kl 08:00 - 23:59
Stein Olav
Vidar Bergvik  
Fre 21 Feb
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 21 Feb
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 21 Feb
kl 17:00 - 19:00
BIB-Cup 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   BIB- Cup  
Påmeldingsfrist: 6. Feb 2020
BIB- cup arrangeres for 27.gang i 2020. Sett av…
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 08:00
Ute på tur, aldrig sur
  Gullhaugveien 7 Sykle til jobben starter opp
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 18:00
Swing Tur og Teknikk Kurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Velkommen til videregående kurs i Swing Tur…
Fre 21 Feb
kl 18:00 - 20:00
ungdomsklubben
Klubbhuset  
Lør 22 Feb
kl 00:00 - 15:00
Stevne 10 meter
Kisen Miniatyrskytterlag   Påmelding 0930-1200- Siste start kl. 1230.…
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs dynamisk
Dynamisk   Godkjenningskurs dynamisk skyting i St.hanshaugen
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 18:00
Distriksstevne dressur inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Lør 22 Feb
kl 09:00 - 16:00
NORGESMESTERSKAP SENIOR
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 24. Jan 2019
Fauske AK har fått i oppdrag å…
Lør 22 Feb
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne, Kløfta
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 22 Feb
kl 10:00 - 17:00
Barnebursdag. (Espen H.)
Utleie av klubbhus  
Lør 22 Feb
kl 11:00 - 17:00
3. div B - Harestua
Kobra BTK  
Lør 22 Feb
kl 13:30 - 23:00
Løtenfjellet hytteeierforeningen
Klubbhytta  
Lør 22 Feb
kl 14:00 - 17:00
Treningskamp Holmlia B - Klemetsrud
Holmlia SK - Fotball  
Lør 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Lør 22 Feb
kl 20:00 - 22:00
Dåp. (Camilla J.)
Utleie av klubbhus  
Søn 23 Feb
kl 00:00 - 00:00
Activity without name
Golfsimulator  
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
Søn 23 Feb
kl 09:00 - 18:00
Distriksstevne dressur inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 16:00
Kvæfjordrennet 2020
Roar Martin Røkenes   Ski  
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 15:00
Tydal IL 100 år
Tydal IL   Bursdagskake serveres på Røvassbu!
Søn 23 Feb
kl 11:00 - 17:00
Dåp. (Camilla J.)
Utleie av klubbhus  
Søn 23 Feb
kl 13:00 - 16:00
Fotballskole
Sjetne Idrettslag   Masse beskrivelse
Søn 23 Feb
kl 14:00 - 17:00
WORKSHOP M/ JULIETTE UNDERSRUD FRA UNBOUND KICK
Xuan-Giang Sunniva Le   Dans   Schwarts gate 6 Vi ønsker hjertelig velkommen til ny…
Søn 23 Feb
kl 15:30 - 17:30
Sunday Squash
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 23 Feb
kl 16:00 - 20:00
Utleie AHFK Treningskamper G16
Aursmoen kunstgress  
Søn 23 Feb
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
Søn 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
Hovedlandsrennet - 15/16 år Nybygda
Hovdebygda IL  
Søn 23 Feb
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld MVG
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er det…
Søn 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
Den nasjonale studenttennisdivisjonen
  Oslo Tennisarena
Søn 23 Feb
kl 21:30 - 23:00
Trening Manglerudhallen
Holmlia Menn Senior A  
Man 24 Feb
kl 08:00 - 15:00
Håndballdager vinterferien
Løv-Ham Håndball   Handball  
Påmeldingsfrist: 12. Feb 2020
HÅNDBALLDAGER VINTERFERIENTilbudet er i…
Man 24 Feb
kl 09:00 - 13:00
Skidag Brumunddal U-skole 10 trinn
MjøsSki  
Man 24 Feb
kl 09:00 - 13:00
Brumunddal U-skole 10.trinn
Bjarte Holm   skidag
Man 24 Feb
kl 15:00 - 18:00
Bursdag
Hjelset-Kleive Fotball   Jonathan Nakken
Man 24 Feb
kl 16:30 - 21:00
Træff A-lag
Træff SK  
Man 24 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 24 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK   For nybegynnere
Man 24 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 24 Feb
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte Fannefjord sykkelklubb
Hjelset-Kleive Fotball  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 21:00
Allmøte Håndball
Storsalen  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt   SOLhytta
Man 24 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle
Trening 13+ år   SOLhytta
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Åpen SOLhytte til alle klubbens medlemmer. Serveri
Andre aktiviteter  
Man 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skitrening
Fjellblom IL   Ski   Velkommen til skitrening i lysløypa…
Man 24 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 24 Feb
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   For unge konkurransespillere
Man 24 Feb
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK   Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…
Man 24 Feb
kl 18:30 - 22:00
Trenermøte
Møltehuset   Ådal Fotball
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening   oppmøte på løpestripet
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
CelsaSpinn
Celsa Armeringsstål BIL   Sykling   CelsaSpinn på Family Sports Club på…
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte
Drøbak Rideklubb  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte SKI på Klubbhuset
Sørum IL  
Man 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK   For voksne damer. Mye bordtennis og latter!
Man 24 Feb
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 25 Feb
kl 09:00 - 17:00
Landslagssamling
Kisen Miniatyrskytterlag  
Tir 25 Feb
kl 10:00 - 12:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK   For alle som har lyst og anledning til å spille…
Tir 25 Feb
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Tir 25 Feb
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 21:00
Klubbkveld med Intersport
Hof IL   Samlinger   Hofhallen, Lindsetveien 5 KLUBBKVELD MED MEGET GODT TILBUD PÅ…
Tir 25 Feb
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 25 Feb
kl 17:30 - 19:30
Hopp utan tilløp
IL Norodd   Friidrett   Idrettshall 1 Treningsstemne Hopp utan tilløp
Tir 25 Feb
kl 17:30 - 18:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Sparebanken Sør Skikarusellen - Løp nr 8 - 25. feb
Kristiansand   Ski   Sandrip Sparebanken Sør Skikarusellen går…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:00
Spinning
  Østre Strandvei 52 Bli med på spinning i Hurum!Du må…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Risør Seilforening   Prommenaden pub Årsmøte Risør seilforening
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Sikkerhetskurs
  Skyting   Alle nybegynnere må gå gjennom…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Cuprenn nr 4
Markane IL   Det vert cuprenn nr 4 i Telenorkarusellen.…
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 18:30
Styremøte Bærum RIdeklubb
Bærum Rideklubb  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Friidrett. Foreldremøte og sosial sammenkomst. (Tr
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Friidrett. Foreldremøte og sosial sammenkomst. (Tr
Utleie av klubbhus  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
Tir 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL   Velkommen til volleyball på Åsvang skule.
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er A  
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:30
Årsmøte
Tistedalen FL   TFLs årsmøte 2020 på…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 19:00
Trening 13+ trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
9-12 år trening Følg med på facebook.
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK   1. tirsdag i måneden er det trening for alle…
Tir 25 Feb
kl 18:30 - 20:00
Trening Blaker A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B   Trening BLAKER A-lag
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte
Sør-Odal Idrettsråd  
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:00
Styremøte (arbeidsutvalg og hovedstyret)
Hovedstyret i Melhus IL   Annet   Klubbhuset i Gruva Arbeidsutvalget møter kl 1900Hovedstyret…
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 21:30
Styremøte basketgruppen
Kjelsås IL - Basketball   Møte   Vi møtes i A.11 - agenda sendes ut…
Tir 25 Feb
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 25 Feb
kl 19:30 - 22:00
Årsmøte Leksvik IL Fotballavdeling
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Klubbhuset i Trøa Innkalling Årsmøte Leksvik IL,…
Tir 25 Feb
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK   For voksne som ikke spiller konkurranser
Ons 26 Feb
kl 12:00 - 16:00
skidag nes barneskole
MjøsSki   skidag nes barneskole
Ons 26 Feb
kl 12:00 - 16:00
nes barneskole skidag
Heidi Anita Hjemli   nes barneskole skidag
Ons 26 Feb
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 20:00
Dugnad - gulvskraping og rydding
Endre Ingebretsen Abrahamsen   Dugnad   Farsund Rutebilstasjon Gulvene i det nye lokalet må skrapes…
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 20:00
Sparekassa Skikarusell - 7.renn Sør Amfi, Arendal
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østensbuveien 80 Velkommen til Sparekassa Skikarusell 2020Vi…
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13 Dette kurset gir deg innføring i klatring…
Ons 26 Feb
kl 17:30 - 20:00
Årsmøte i Hedmarken Curlingklubb
Hedmarken Curlingklubb   Curling   Jernbanegata 19 Innkalling til årsmøte i Hedmarken…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:30
Klubbkveld
Viqueens Cheerleaders   Annet   Fremtind forsikring, Hammersborgaten 2
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Viqueens inviterer til klubbkveld den…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte 26 februar 2020, kl 1800
Leif Roger Bergheim   Sykling   Svorka
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Årsmøte på Svorka. Saker bes…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Byttedag
Hasvik IL - Ski   Annet   Aspelundveien 3 Velkommen til Byttedag hos i klubblokalet…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte friidrettsgruppa
Sturla IF - Friidrett   Friidrett   Øvre Frognerlia 3 Årsmøte i friidrettsgruppa 2020
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Herrer senior, fotball
Møterom   Pål Hansen
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever
Nordre Follo Orientering   Trening aula Ski skole
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Natteravn
Nannestad IL  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årsmøte Otra IL Sykkelgruppe
Otra IL  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte Helsesport
Otrahallen  
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lysløypekarusell 2020 Kjærstad IL fristil
Kjærstad IL - Ski   Ski   Start kl.1800. Forhåndspåmelding SMS…
Ons 26 Feb
kl 18:00 - 20:00
Lysløyperenn
Fjellblom IL   Velkommen til lysløyperenn på Åsvang.…
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer   Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 26 Feb
kl 19:00 - 20:30
friidrettsmøte v/Magnus Borander
Miljøhuset  
Ons 26 Feb
kl 20:00 - 21:30
Onsdagstreninga - på ski om det er mogeleg, følg m
Hovdebygda IL  
Tor 27 Feb
kl 08:30 - 14:00
Lund Skole
Klubbhytta   Skidag
Tor 27 Feb
kl 15:30 - 17:00
Workshop - problemstillinger innen paraidretten
  Workshop   Snøfonna 1
Påmeldingsfrist: 24. Feb 2020
NSF ParaAlpin, i samarbeid med SNØ, Igloo…
Tor 27 Feb
kl 16:30 - 17:30
RKBIL - Årsmøte
Rælingen Kommune B.I.L.   Årsmøte RKBIL
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
3-er fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
3-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
5-er Fotball serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Breiviklia 2
Påmeldingsfrist: 21. Feb 2020
5-er Innendørsserie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 23:00
Volleyball Mix-serie vår 2020, Breivikahallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2, Breivikahallen
Påmeldingsfrist: 13. Feb 2020
Volleyball Mix-serie vår 2020,…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
Ordinært årsmøte 2020
Tromsøstudentenes Idrettslag   Annet   Auditorium 1, Teorifagsbygget Kjære TSI,Ordinært…
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 27 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Nordbyhallen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Øysteintrimmen
Kjærstad IL - Ski   Auflesvegen 87 BESTE PREMIERTE SKIAKTIVITET FOR MOSJONISTER I…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 19, 27.-28. februar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne,, MED…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Innetrening - Brundalen skole
Nidarøst, OK   Ballspill, styrke, spenst, bøy og tøy
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:30
Årsmøte, Steinkjer idrettsråd
Steinkjer Idrettsråd  
Påmeldingsfrist: 26. Feb 2020
Årsmøte Steinkjer idrettsråd,…
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 19:30
Bading
Fjellblom IL   Svømming   Velkommen til bading på Vbu
Tor 27 Feb
kl 18:00 - 20:00
Årsmøte
Bodø Friidrettsklubb   Ordinært årsmøte
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
Årsmøte Bremanger Idrettslag
Bremanger IL  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Bondalseidet, sjå periodeplan og på…
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
6-12 år trening, følg med på facebook
Hovdebygda IL   Følg med på Facebook
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år   Fra Kurland skole
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
Vinterråtassen
Indre Østfold OK   Gateløp/ skogsløp. Nybegynnernivå og B-nivå. …
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 20:30
Treningstider 13.04-31.10
Træff SK   Annet   Sigmundstova "Fordeling" av treningstiderStat tidlig…
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Dansekveld på Hjørnes Gastrobar
Ringsaker Danseklubb   Dans   Brugata 12 Velkommen til en kveld med sosialdans på…
Tor 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte i klubben
Mandal Cykleklubb   Sted: Sanden treningssenter
Tor 27 Feb
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år   Kurland skole
Tor 27 Feb
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 27 Feb
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 28 Feb
kl 07:00 - 19:00
Norgescup senior
Heidi Anita Hjemli   Norges cup senior
Fre 28 Feb
kl 10:00 - 18:00
NM senior - Oslofjord Arena
Kobra BTK  
Fre 28 Feb
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK   Unge konkurransespillere
Fre 28 Feb
kl 15:00 - 22:30
LIF. Årsmiddag/fest. (Andreas W.)
Utleie av klubbhus  
Fre 28 Feb
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK   Åpent for alle, men oftest er det flertallet…
Fre 28 Feb
kl 17:30 - 19:30
Treningskamp G2004
Holmlia SK - Fotball  
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 11:00
Fotball, herrer C
Møterom   Kevin N. Huynh
Fre 28 Feb
kl 18:00 - 20:00
Distriktstevne sprang
Arendal/Grimstad Rideklubb  
Fre 28 Feb
kl 19:00 - 21:00
Midtveisfest
  Uvvist Bar på Tordenskiolds gate 11
Lør 29 Feb
kl 07:00 - 18:00
Equinor senior norgescup
Heidi Anita Hjemli   Equinor senior norgescup
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 14:00
Halvmaraton bowling Arendal 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Friergangen 4
Påmeldingsfrist: 25. Feb 2020
Turneringen er singleturnering i klassene herre…
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 16:30
NM G/P 15 og Landsstevne G/P12
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 17. Feb 2020
Landsstevne for G/P 12 og NM G/P 15 arrangeres i…
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 17:00
Distriksstevne sprang inkl. vintercup
Stord Hestesportlag  
Lør 29 Feb
kl 09:00 - 16:00
Veidekkesprinten
Kjelsås IL - Langrenn   Ski   Linderudkollen langrennsarena Kjelsås langrenn inviterer…
Lør 29 Feb
kl 10:00 - 17:00
FIFA4REAL
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Torsnesveien 12 Berba-spins og straffespark - hvem kommer lengst?…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 18 Feb
kl 20:00 - 21:45
Practice with a trainer!
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Improve your skills!   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:30 - 21:00
Trenerforum, barnefotball
Klubbhuset  
Robert G   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:30 - 20:30
Spillermøte
Jenter 15 (2004,2005,2006)  
  Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:00 - 20:30
Kvalitetsklubb
Møterom  
Cato Brekke   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 18:00 - 21:30
ÅRSMØTE
Telenor BIL - Tromsø   Annet   Linken Møtesenter, Siva Forskingsparken, Tromsø
HUSK ÅRSMØTE 18.02.2020Enkel…   Les mer  
Tir 18 Feb
kl 17:00 - 20:30
GTL
Østre Toten Skilag  
Smørekurs for sponsorer   Les mer  
Man 17 Feb
kl 08:30 - 15:30
Vinterferie kurs i rideskolen
Arendal/Grimstad Rideklubb  
  Les mer  
Tir 11 Feb
kl 20:00 - 22:00
Miniserie Volleyball Verdal 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Når: Miniserien i…   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:30 - 13:30
Salg av hettegensere
TSI Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Tir 11 Feb
kl 11:00 - 20:00
Salg av hettegensere
TSI Dansademika   Dans  
Vi har fått bestilt inn en hel haug med de…   Les mer  
Man 10 Feb
kl 18:30 - 18:30
Bli sprekere - styrke dameparti - Alta
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Skoleveien 6
Bli sprekere styrke damepartiSted:…   Les mer  
Fre 7 Feb
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Tor 6 Feb
kl 18:00 - 20:00
Klatrekurs: Få mer ut av klatringen din!
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Kurs   Høyt Under Taket Tønsberg, Andebuveien 78, 3170, Sem
Velkommen til klatrekurs 06.02, 13.02 og 27.02…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:30 - 19:30
Skikurs
Akershus Bedriftsidrettskrets   Ski   Vargveien
Merk! Skikurset er flyttet til Varingskollen.Mer…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:00 - 20:30
3-UKERS HIPHOPKURS M/ JULIE PETTERSEN
TSI Dansademika   Dans  
Vi ønsker Julie Pettersen tilbake som…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 19:00 - 20:00
Vannaerobic
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Annet   Kysthospitalet i Stavern, Kysthospitalveien 61
Vannaerobic er en skånsom måte…   Les mer  
Ons 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Tir 4 Feb
kl 19:00 - 21:30
Curlingserien - Vår 2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 20:00 - 21:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen vinterløp
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6
Vinter og snø er ingen hindring for…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 12:00 - 13:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
70 årslag   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannet/Samiske barnehage, Prestvannvegen 44
Skikarusell 2020 i TromsøSe ny…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Squash 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash  
BeskrivelsePraktisk informasjon:- Seriespill og…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 01:00 - 23:30
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:00 - 21:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
Åsen og Øvrelid Akademiet - vår 2020
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
             …   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 19:00 - 20:00
Alta skikarusell 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Kaiskuru Skistadion
Velkommen til Alta skikarusell 2020. Torsdag kl…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen vinterløp
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Skoleveien 6
Altakarusellen vinterløpVinter og…   Les mer  
Ons 22 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte ved UNN Harstad
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR
Beskrivelse: Effektiv…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere, Styrke - Bø
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli Sprekere, Bø frivillighetssentral…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Mini stars Torsdager
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Torsdagstrening med Michelle.   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 16:30 - 16:30
Bli sprekere ute - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Charlottenlund aktivitets- og friluftsområde
BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 20:00 - 21:30
Bedriftsidrettens inneserie i 5'er fotball - Sande
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandarhallen, Husebygrenda 60
Vi har plass til 12 lag i årets serie! Vi…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 18:00 - 19:00
Hverdagsyoga - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:00 - 18:00
Yoga Horten 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Alva Yoga, Storgata 98
Kom på yoga etter jobb, og finn igjen…   Les mer  
Ons 15 Jan
kl 17:00 - 18:00
Dancesation - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 19:00 - 19:00
Yoga Sandefjord 11 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyskole, Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…   Les mer  
Tir 14 Jan
kl 16:30 - 17:30
Styrke/kondisjon - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   St. Elisabeth (Mellomvegen 50)
BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Styrke - miksparti (T)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Mellomvegen 50 (St. Elisabeth)
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 18:00 - 19:00
Tennis - vinterliga 2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke - miksparti videregående (H)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Styrke - miksparti (T)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Mellomvegen 50 (St. Elisabeth)
BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere Bugårdshallen - 9 ukers kurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien
Bli Sprekere med fysioterapeut Juliane Næss…   Les mer  
Man 13 Jan
kl 16:00 - 17:00
Styrke - dameparti (H)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Lør 11 Jan
kl 14:00 - 14:00
VIDEREGÅENDE JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
VIDEREGÅENDE JUNIORKURS VINTER/VÅR…   Les mer  
Tor 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp torsdager 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…   Les mer  
Tor 9 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte i Harstad kommune
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 21:00 - 22:00
Levanger Bedriftskanonball
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kanonball   Trønderhallen
Vi starter opp Bedriftskanonballserien i…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 17:00 - 18:00
Hverdagsyoga 2. kurs 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Frisklivssentralen Inngang B, Schwartzgt. 6
Påmelding:…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 17:00 - 20:00
Turn våren 2020
Holmlia SK - Turn   Barneidrett   Rosenholm Skole
Velkommen til Holmlia Turn Våren…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 17:00 - 20:00
JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020  Dette…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 16:00 - 17:00
Hverdagsyoga 1. kurs 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Frisklivssentralen - Inngang B. , Schwartsgt. 6, Idrettens hus
  Les mer  
Ons 8 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte ved Rå vgs.
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal)
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 21:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftskanonball
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kanonball   Steinkjerhallen
Bedriftskanonballserien på Steinkjer…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
Mini stars Tirsdager
Ministars   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Mini stars Tirsdager 1595,-   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 18:30
Mini stars 2 dager
Ministars   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Mini stars:Trening tirsdag kl 1800-1900 med…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 18:30
Squashligaen - Bedrift Våren 2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere Tirsdager 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Danvikgata 25
Effektiv styrketreningsøkt som passer for…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sprekere, Lillestrøm
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 06:00 - 20:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball 2020
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Bedriftskanonball Stjørdal 2020Endelig er…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 19:00 - 21:00
Elite Standard
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Treningsavgift for mandagstrening med Anita &…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 18:00 - 19:00
Styrketrening for løpere (fullt parti)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:00 - 21:00
Golf inne-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
** FULLTEGNET**NY UTENDØRS SERIE 2020Slik…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere, Hverdagsyoga - Langesund
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga  
Nytt parti Hverdagsyoga hos Langesund…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp mandager (fullt parti)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
  Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:30 - 16:30
Bli Sprekere, styrke - Falkum
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Ny runde med Bli Sterkere i Skien…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere - Vår 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening  
Bli med på Styrketrening og yoga - Nå…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2020 (uke 2-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Søn 5 Jan
kl 19:00 - 21:00
Elite 2 grener
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Velkommen til Trening for Elite med Anita/Erling…   Les mer  
Søn 5 Jan
kl 19:00 - 21:00
Fotball: Vinterserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Dikeveien 28
FULLTEGNET!Endelig blir det fotballserie i…   Les mer  
Ons 1 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bedriftscurling - vinterserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall
Her kan du melde på lag til vinterserien i…   Les mer  
Tir 31 Des 2019
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Søn 1 Des 2019
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Salten 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski  
Bli med bedriftsidretten på spennende…   Les mer  
Søn 1 Des 2019
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski  
Bli med bedriftsidretten på spennende…   Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Forus Småbedrifters B.I.L   Fotball   Forus Sportssenter
Mer informasjon kommer om kort tid.Vennlig hilsen…   Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Haugesund
Rogaland bedriftsidrettskrets   Futsal   Karmsund Idrettshall
Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…   Les mer  
Tor 14 Nov 2019
kl 18:00 - 20:00
Innefotball i Forus Sportssenter
Rogaland bedriftsidrettskrets   Futsal   Forus Sportssenter
Innefotball holder deg og ditt lag i form gjennom…   Les mer  
Man 11 Nov 2019
kl 17:00 - 21:00
Steinkjer Bedriftsgolfsimulator 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Golf   Steinkjer
Golfsimulatorserien på Steinkjer…   Les mer  
Tor 7 Nov 2019
kl 20:00 - 23:00
Vinterserien 2019/20 - Fotball i Sørlandshallen
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørlandshallen
Velkommen til sesongen 2019/20 i Vinterserien,…   Les mer  
Man 4 Nov 2019
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsserie innefotball Stangehallen
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball  
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Ons 30 Okt 2019
kl 17:30 - 19:30
Bedriftsserie Skyting 19/20
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting  
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Tir 29 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie innefotball Håkons Hall
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball   Nordsetervegen 45
Hedmark og Oppland Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Søn 27 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Vinterserien 2019/2020 - Bibelskolen Grimstad
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball   Østerhusmonen 81
Informasjon om serien: 5-er fotballKamp ca.…   Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie i LSK-Hallen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Leiraveien 2
Merk! Påmeldingsfristen er utvidet til 30.…   Les mer  
Man 21 Okt 2019
kl 19:00 - 23:00
Innendørsserien i Fotball Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Trondheim Spektrum, Klostergata 90
Innendørsfotball er en stadig…   Les mer  
Søn 20 Okt 2019
kl 16:00 - 20:30
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…   Les mer  
Tor 17 Okt 2019
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168
Hvor: Kanonballserien spilles i…   Les mer  
Tir 15 Okt 2019
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen
Til høsten starter vi opp…   Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80
Finnes det mange aktiviteter som krever mer…   Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…   Les mer  
Man 14 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan
Høstserien i Bedriftsbowling starter…   Les mer  
Søn 13 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…   Les mer  
Lør 12 Okt 2019
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12
Innebandyserien…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole
BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10
Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Håndballserien spilles i fra september til…   Les mer  
Tor 26 Sep 2019
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…   Les mer  
Ons 25 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B
Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…   Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL
Når: Bedriftsserien i volleyball på…   Les mer  
Tir 24 Sep 2019
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…   Les mer  
Man 23 Sep 2019
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24
Østfoldserien returnerer for sesongen…   Les mer  
Søn 22 Sep 2019
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90
Vi har gleden av å kunne invitere lag til…   Les mer  
Ons 18 Sep 2019
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen
NÅR: Bedriftsfotballen på…   Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos
Når: Bedriftsvolleyballserien på…   Les mer  
Tir 17 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftshåndball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball  
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftshåndball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Handball  
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsinnebandy 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Innebandy   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Man 16 Sep 2019
kl 15:00 - 17:00
Bedriftsvolleyball 2019-2020
Rogaland bedriftsidrettskrets   Volleyball   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Søn 15 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsvolleyballserien i Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ranheimsvegen 168
Bedriftsidretten har et populært…   Les mer  
Tir 10 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowling Kongsvinger 2019/2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Bowling  
Vi inviterer til ny sesong med bedriftsbowling i…   Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 9 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Kristiansand   Bowling   Kartheia 5
Spilledager og -tiderAlle kamper spilles i…   Les mer  
Ons 4 Sep 2019
kl 18:00 - 19:00
Barneidrett-2019
Brandbu IF   Barneidrett  
BARNEIDRETTBrandbu IF starter opp all-idrett for…   Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - 2019/20
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36
Agder bedriftsidrettskrets ønsker…   Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowling Gjøvik 2019/2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Bowling  
Velkommen til Bowling på Gjøvik for…   Les mer  
Man 2 Sep 2019
kl 17:00 - 19:00
Bowling Hamar 2019/2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Velkommen til Bedriftsbowling på Hamar…   Les mer  
Søn 1 Sep 2019
kl 12:30 - 23:00
7dentligaen - Studentserie Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Fotballserie for studenter. Serien arrangeres i…   Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 18:00 - 21:00
Bowlingserie & cup 2019-2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Bowling   Stakkevollvegen 51
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets inviterer…   Les mer  
Man 26 Aug 2019
kl 16:30 - 23:30
Bowlingserien 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bergen Bowling - Sandsli og Bowling1 Vestkanten
Bedriftsliga - Bowling:Bli med på…   Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 18:00 - 19:30
ARENDAL TITANS EASYBASKET TRENING
Arendal Titans U10, U12, U13   Basket   Arendal Idrettpark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️ Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 18:00 - 20:00
ARENDAL TITANS UNGDOM TRENING
Arendal Titans U16   Basket   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Man 19 Aug 2019
kl 18:00 - 20:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Søn 18 Aug 2019
kl 17:30 - 20:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Fre 16 Aug 2019
kl 14:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2019-2020
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Tor 24 Jan 2019
kl 18:00 - 20:00
Genuine & Sexy Escorts in Chandigarh for all
  Other  
Changes are essential in each work doesn't…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 9 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Nattløp Orientering
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Drammen, Spiralen
Innbydelse 9.oktoberArrangør: EltekNB!…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 19:15 - 20:30
TSI Badminon
Parketten Kraft 1   Badminton  
  Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
Trening - opplæring natt - Valshaugen, Lete
Melhus IL - Orientering  
Nærmere informasjon kommer   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 9. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Onsdagstur i området rundt Flatøy.…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Løpskarusell
Thorleif Rustad   Løp   Lindsetveien 1
Langrennsgruppa inviterer små og store til…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 18:00 - 19:00
Reiseforedrag: Erika Fatland med Grensen - en reis
  Nordtvetveien 28
Forfatter og sosialantropolog Erika Fatland tar…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6
En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 9 Okt 2019
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 20:00 - 21:00
Brasiliansk Zouk 3a
Dans   Dans   Torggata 16
Startdato 20. august - sluttdato 8. oktober   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30
Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:30 - 20:45
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:00 - 20:00
Brasiliansk Zouk 2a
Dans   Dans   Torggata 16
Startdato 20. august - sluttdato 8. oktober   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:00 - 19:45
Gruppetime Sirkeltrening
Sal 1  
  Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255
Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 18:00 - 22:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 18:00 - 19:00
Brasiliansk Zouk 1
Dans   Dans   Torggata 16
Startdato 20. august - sluttdato 8. oktober   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:30 - 19:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 20:15
Oppstart barneidretten
Eiken Idrettslag   Barneidrett  
Tirsdag etter høstferien starter…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25
Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 17:00 - 19:00
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Renn #4 Rulleski
Kristiansand   Ski  
Fjerde renn i årets Sparebanken Sør…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 8 Okt 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Aerobicsalen Kraft 1   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 19:00 - 20:15
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpetrening for deg som klarer å…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 17:30 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 17:30 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a
Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien
Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 16
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Groos
Parkering og samlingsplass er på Groos i…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 16:15 - 18:15
Ekstraordinært årsmøte
TSI PLASK   Svømming   kraft sportssenter
Inviterer alle medlemmer av TSI PLASK til…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 10:00 - 15:00
Sparebank1 Telemark Håndballskole
IF Pors - Håndball   Handball   Vestsidahallen
Velkommen til Sparebank 1 Telemark…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 08:00 - 15:00
Håndballskole i høstferien
Ottestad IL - Håndball   Handball  
OIL håndball ønsker velkommen til…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 08:00 - 15:00
Håndballdager - Høstferien
Løv-Ham Håndball   Handball  
HÅNDBALLDAGERVi gjentar suksessen fra i…   Les mer  
Man 7 Okt 2019
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
ttt
7-10 år 2016/17  
tt   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 15:30 - 17:30
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 12:00 - 16:00
Dugnad på Aurdal Travbane
Valdres Ride- og Kjøreklubb   Dugnad   Vestringslinna 385
Vi treffes for å jobbe videre på…   Les mer  
Søn 6 Okt 2019
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Gloppen Halvmaraton
Fjellhug/Vereide IL  
Laurdag 5. oktober kl 14.00 går startskotet…   Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 14:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 12:30 - 14:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
  Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 10:00 - 12:30
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Lør 5 Okt 2019
kl 09:00 - 11:00
Jentedag og Kickoff for skøyte og hockeyskolen.
Kil Ishockey   Ishockey  
Kongsvinger IL Ishockey inviterer tilJentedag og…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 21:00
Latinkurs videregående
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Latinkurs videregående Tider: LA…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 15:00
Öresundträffen
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Hälsingborgs Brottarklubb BerganiaPlats:…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 18:00
Lyngsdalshytta
TSI TULL   Annet  
Vi i TULL inviterer til høsttur til…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 18:00
Lyngsdalshytta
TSI TULL   Annet  
Vi i TULL inviterer til høsttur til…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 18:00 - 18:00
Lyngsdalshytta
TSI TULL   Annet  
Vi i TULL inviterer til høsttur til…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 17:30 - 20:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 16:00 - 14:00
Høsttur til Trysil
Jan Petter Jensen  
Bli med Telenor BIL og Alpin- og friluftsgruppa…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 2   Basket  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 15:00 - 18:00
NM Bowling, bedrift
Innlandet bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Velkommen til NM Bedriftsbowling 2019 på…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 14:00 - 16:00
Lillehammer Rulleskifestival
Njård - Langrenn  
Lillehammer Skiklub og Vingrom IL har gleden av…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 13:00 - 12:00
Student-NM 3MOT3 Basketball
Lillehammerstudentidrett   Basket   Jorekstadhallen
Vi gleder oss enormt over å kunne invitere…   Les mer  
Fre 4 Okt 2019
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI Ultimate
Parketten Kraft 2   Annet  
For mer informasjon om denne treningen, se…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI SURK
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 20:00 - 21:30
TSI TRULLE
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i West Coast Swing er på…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:30 - 19:45
TSI Dansademika
Aerobicsalen Kraft 1   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:30 - 19:15
Gruppetime Sirkeltrening
Sal 1  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 18:00 - 19:30
WCS Nybegynnerkurs del 1
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
  Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Friidrettstrening
Kalandseid IL - Friidrett   Friidrett  
Friidrettstrening 1.-7. klasse.    Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Stangelandsmarka (Nattløp)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Stangelandsmarka
Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 16:00 - 19:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 16:00 - 19:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 16:00 - 20:00
Kanskje siste mulighet for maling av klubbhuset
Nordhordland padleklubb   Flatøyvegen 26
Klubbhuset er ennå ikke ferdig malt, og for…   Les mer  
Tor 3 Okt 2019
kl 14:00 - 16:00
TSI Styrkeløft
Styrkerommet Kraft 2   Styrketrening  
  Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 21:30 - 23:00
TSI Ishockey
Tromsø ishall   Ishockey  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 20:30 - 22:00
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:15 - 20:30
TSI Badminon
Parketten Kraft 1   Badminton  
  Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:00 - 20:30
TSI SURK
Tromsøbadet   Annet  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 19:00 - 21:00
Trening - opplæring natt - Rye, Vassfjellet
Melhus IL - Orientering  
Nærmere informasjon kommer   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 2. oktober kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Onsdagstur i området rundt Flatøy.…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
test
 
test test   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:30 - 21:45
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Problemveien 13
BeskrivelseVårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:30 - 20:30
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:30 - 21:45
Nybegynnerkurs, topptau
OSI Klatring Trening   Kurs   Gymsalen, Atletica Blindern
Kurs i grunnleggende sikring for klatring…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:30 - 21:45
Nybegynnerkurs, topptau
Klatring   Kurs   Blindernhallen, Atletica Blindern
BeskrivelseVårt nybegynnerkurs gir deg…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2
Løpekurs for nybegynnere/ferske…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:00 - 19:00
Årets siste onsdagspadling for alle - 2 okt. kl.17
Nordhordland padleklubb   Flatøyvegen 26
Onsdagspadlingen er åpent for alle. Om du…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 21, Greveløkka, Ankerskogen
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp  
Gå-Joggen løp 21Dato: Onsdag…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6
En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 16:00 - 19:15
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 11:30 - 13:00
test kurs Tren
Test arrangement   Svømming  
Test test   Les mer  
Ons 2 Okt 2019
kl 08:00 - 09:00
Frokostseminar; Lading av elbil
  OBF, Sandakerveien 64
Seminaret er for kunder av OBF. Påmelding…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30
Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:30 - 20:45
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
Åpent møte om klubbutvikling
Ottestad IL   Møte   Ottestad IL klubbhus, Statsminister Otto Blehrs veg 32
Vil du være med å påvirke…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 19:00 - 19:45
Gruppetime Sirkeltrening
Sal 1  
  Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 8
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter
Åttende løp i Springkarusellen 2019.…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 22:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
HØSTCUPEN
  Arrangement  
Da har vi den glede å ønske…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 18:00 - 20:00
Forus stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Forus Sportssenter
Vi gjentar suksessen!Klar for et kult og…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:30 - 19:00
TSI Basketball
Parketten Kraft 1   Basket  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:30 - 18:30
Påmelding : Bryteskolen Høsten 2019
Skedsmo Bryteklubb   Barneidrett   Tærudfjellhall
SKEDSMO BRYTEKLUBB fortsetter suksessen og start…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:30 - 19:00
Basketballtrening på Kraft
TSI Basketball   Basket   Krafthallen
  Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Organiserte gruppetimer på Måsan…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15
Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25
Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 17:00 - 19:00
Sparebanken Sør - Skikarusellen - Renn #3 Rulleski
Kristiansand   Ski  
Tredje renn i årets Sparebanken Sør…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 13:00 - 15:00
Foredrag om arven fra Trifon av Petsjenga
  Nasjonalbiblioteket
Den russiske misjonæren Trifon av Petsjenga…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 13:00 - 15:00
Foredrag om arven fra Trifon av Petsjenga
  Nasjonalbiblioteket
Den russiske misjonæren Trifon av Petsjenga…   Les mer  
Tir 1 Okt 2019
kl 13:00 - 14:00
Demoarrangement
Grindheim Idrettslag   Dugnad   Grindheim Idrettslag
Dette er en beskrivelse av et arrangement   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 20:00 - 22:00
TSI Karate
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 19:00 - 22:00
TSI Basketak
Aerobicsalen Kraft 1   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 19:00 - 20:15
TSI Dansademika
Gruppetreningssalen Kraft 2   Dans  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6
Løpetrening for deg som klarer å…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:00 - 21:00
HVL BIL Ridning
Ridning   Bontveitveien 501
Ridetur med litt instruksjon for dem som trenger…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 18:00 - 20:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraft  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 17:30 - 22:00
TSI Håndball
Parketten Kraft 1   Handball  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 17:30 - 22:00
TSI Innebandy
Parketten Kraft 2   Innebandy  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a
Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 15
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Natvigveien 1
Parkering er ved Kiwi Nedenes. Det er 8-10…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 16:00 - 17:30
TSI Futsal
Parketten Kraft 1   Futsal  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 09:00 - 15:30
Uke 40: Håndballskole man-ons
  Ullern Videregående skole
Les mer og meld deg på…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 09:00 - 15:00
Håndballskolen
Hauketo IF   Øvre Prinsdals vei 62
Norges Håndballforbund er ansvarlig for…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Man 30 Sep 2019
kl 07:30 - 16:30
Høstferie på IFO
Sven Gøran Bråthen   Barneidrett  
.Heisann!Vi holder som vanlig åpent i…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 18:00 - 19:30
TSI Kajakkpolo
Tromsøbadet  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 15:30 - 17:30
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 15:00 - 17:00
Nordstrandsløpet
Fjellhug/Vereide IL  
Fjellhug/Vereide inviterer til…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 15:00 - 18:00
TSI Judo
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen, se TSI…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 13:00 - 15:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport  
For mer informasjon om denne treningen,…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 13:00 - 17:00
Somalisk kulturdag
  Frederiks gate 2
Somalisk kulturdag på Historisk museum. Vi…   Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 10:00 - 13:00
Girlpower med Medkila
Grovfjord Idrettslag   Fotball  
  Les mer  
Søn 29 Sep 2019
kl 10:00 - 13:00
TSI Aikido
Kampsportrommet Kraf